Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » Статьи » Полезные советы » Всякая всячина

ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ(24.01-30.01)
-Овен
Зайва допитливiсть обернеться проти вас. Очікуються перебої з фінансами. Не примушуйте кохану людину нервувати, це матиме погані наслідки.
-Телець
Колеги намагаються прихилити вас на свiй бiк, але ви маєте грати у власну гру. Родичі й близькі не пiдведуть за жодних обставин. Зростає загроза травм.
-Близнюки
Дотримуйтеся стабільного курсу. Стосунки на вiдстанi складнi, але це дасть вам можливiсть розiбратися в собi.
-Рак
Сприятливий час, аби щось мiняти, але рішення має бути виваженим. На горизонтi сімейного життя можуть з’явитися хмари. Вам трохи попсують нерви.
-Лев
На цьому тижнi почуття гумору стане для вас помiчником. Ви закiнчите давнi проекти, зможете укласти новi угоди. Вiвторок — не кращий день для планiв на майбутнє.
-Дiва
Вашої енергiї вистачить на все. Будуйте плани, успiх гарантовано. А зi здоров’ям виникнуть несподiванi проблеми.
-Терези
Суворий пiдхiд до проблем та iнтуїцiя мають iти поруч. Не втручайтеся в особистi справи колег, бо матимете неприємностi. Для закоханих настає романтичний перiод.
-Скорпiон
Вам хочеться дiяти самостiйно, але не завжди вдається правильно розрахувати сили. Вислухайте пораду досвідченої людини. Сприятливий час для нових знайомств.
-Стрiлець
Ви допоможете комусь побачити свiтло в кiнцi тунелю. Це може бути як матерiальна, так i моральна допомога. Деякi обставини примусять засумнiватися у правильностi вибору, але згодом результати перевершать усi очiкування.
-Козерiг
Не пiддавайтеся спокусi отримати легкi прибутки. Як вiдомо, безплатний сир буває тiльки в мишоловцi. Коханiй людинi знадобиться ваша пiдтримка і порада. Вихiднi присвятiть залагодженню старих сварок.
-Водолiй
Ви впевненi у своїх силах, але iнодi варто спертися на сильне плече. Шукайте його серед давніх друзів. Остерігайтеся зрад у середовищі колег по роботі.
-Риби
Намагайтеся менше витати у хмарах, краще зосередьтеся на тому, що у вас пiд ногами. Приймаючи будь–якi рiшення, будьте обережнi. Уникайте сумнiвних знайомств.
Категория: Всякая всячина | Добавил: bazuca (28 Января 2011)
Просмотров: 1606 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявленияКаталог статей © 2018 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +