Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » Статьи » Всё о Золотоноше » С миру - по нитке

Більшість людей здатна до ясновидіння
За 30 років практики провидця в його будинку в Деньгах Золотоніського району перебули тисячі людей. Довелося допомогти і місцевій міліції у розслідуванні злочину. Кілька років тому загадково зниклу дівчину шукали довго, але змогли знайти лише після підказки деньгівського провидця. Особливого багатства Анатолію Геннаді-йовичу його здібності не принесли. Він із дружиною і трьома дітьми мешкають у доволі скромній старій хаті. "Я відрізняюся від решти ясновидців", – каже Анатолій Шестов. 
 
З чого все почалося?

– Після армії сидів і думав, до чого б сили прикласти. Хтось прагнув стати космонавтом, журналістом, а я – ясновидцем. Книжок тоді ніяких не було, курсів теж. Зате був Радянський Союз і існувала стаття Кримінального кодексу, яка забороняла ворожіння. Ну що ж, не можна – а я доведу протилежне! Діяв інтуїтивно. Єдиними перевагами були навички психогностики і фізіономіки – за зовнішнім виглядом людей "читав" їхній психічний стан, характер.

– Яким був перший практичний досвід ясновидіння?

– Одна жінка на вулиці попросила мене підказати їй дорогу до готелю, вона була не місцева і заблукала. Довів її до номера і раптом помітив у неї над головою, де інші ясновидці бачать ауру (до речі, я її ніколи й не спостерігав), ніби кіно якесь – коридор, люди в білих халатах ходять. Емоцій – нуль. Відразу почав шукати раціональне пояснення: може, то бліки від вікна чи якийсь оптичний ефект. Тоді вирішив намалювати те, що бачу – фасад будівлі, коридор, кімнати, як відчиняються двері… Виявилося, я зобразив дитсадок, в якому вона була завідувачкою.

– А потім вас понесло…

– Просто потім стало зрозуміло, як виглядає провіщення, який це стан, як його добиватися і як керувати. Більшість людей, що до мене приходить, здатна до ясновидіння, інтуїції, назвемо це так. Єдина різниця між ними і мною одна. Я досяг того, щоб "воно" виходило не тоді, коли "хоче", а тоді, коли хочу я.

– Хто ваші клієнти? Певна річ, серед них найбільше жінок, які скаржаться на проблеми в особистому житті?

– Дійсно, але я б не сказав, що жінок набагато більше, ніж чоловіків – десь 55% на 45%. Більшість із вищою освітою, як мінімум середньою спеціальною. Недурні звертаються. І не боягузи. Як правило, ті, що бояться чогось, до ворожбитів не ходять.

Підкресліть, будь ласка, одну річ – я не беруся за кримінальні справи і не лікую. Можуть спитати: "Що ж він тоді робить?" А в житті є ще якісь проблеми? Повно. У решті я й намагаюся розібратися. А той випадок зі зникненням дівчини… Я просто хотів знати, чи зможу. Спробував, вийшло. Але зрозумів, що не можна туди втручатися.

– У ворожок усе помешкання в іконах. У вас не видно жодної. Чому?

– Невіруючий. Але маю сказати, що до мене й батюшки, і матушки приходять, у них свої проблеми також є. Іноді до мене приходять люди навіть з питаннями на зразок чи варто звертатися їм до церкви, "вдаритися" у віру, так би мовити. Деяким я кажу – ні, це не твоє, тебе це не врятує. Іншим, навпаки, раджу піти до церкви, для душі це буде корисно.

– Дивне прохання. Якщо вже відчуваєш потребу у вірі, навіщо йти по пораду до віщуна?

– Питання не в тому, що хочеться сьогодні, а в тому, як це бажання обернеться на все життя. Різниця між вами і мною в тому, що ви знаєте, що хочете, а я знаю, чим це закінчиться, скажімо, років через сорок. Жінки часто питають – чи виходити заміж за такого-то? Якщо прагнеш знати на період у 10 років, я відповім – так, виходь, з ним ти будеш щаслива. А якщо хочеш подивитися, у що твій вчинок виллється, то в жодному разі цього не роби, каятимешся.

– Ви не боїтеся гріха втручатися у долю людини, змінювати її?

– Змінити долю не можна. Жоден ясновидець нічого зробити в цьому плані не може. Ворожки пишуть у своїх об'явах – знімаю порчу, вінець безшлюбності, родове прокляття, замовлю на удачу, гроші… Принципова різниця між ними і мною ось у чому: вони все роблять за вас, ви тільки платите гроші, я ж нічого не роблю. Я – інформація. Впевнений: все, що у світі було, є і буде – все відомо. Тому моє завдання – пояснити людині, де на її шляху граблі лежать.

– А раптом наступить на ці граблі і порозумнішає?

– Тоді я скажу – наступи, закінчиться це добре. Ось історія. Жінка, підполковник міліції, слідчий УБОЗу, ставила багато запитань про майбутнє. Запитала і про долю дитини. Хлопчик маленький, ходить у початкову школу. Я їй кажу: "Через чотири місяці твою дитину зіб'є машина. Але май на увазі, якщо я помилюся (а я все-таки людина і можу помилитися. Господь Бог і той не знав, що Адам із Євою будуть у нього в раю яблука красти!), то цього точно не буде". Чи можна щось змінити в такій ситуації? Ні. Але все одно треба боротися за людину. Ця жінка боролася – проводжала сина до школи, зі школи, контролювала, як він був на вулиці. На вихідні поїхали в село до батьків. Село глухе, машин на одній руці можна порахувати. Якийсь чужий автомобіль заблукав. Їхав вузенькими вуличками повільно, водій шукав місце, де розвернутися. А в них ворота відчинені. Хлопчик грався у дворі і машина його й штовхнула… Все минулося, травми були не важкі. Ось вам і відповідь на запитання, чи можна уникнути долі.

– Ви говорите людині, коли вона помре?

– Якщо питає – кажу. Іноді буває дуже важливо це знати, щоб устигнути закінчити всі справи, розраховувати на щось. Буває, я не говорю людям гарні речі, бо відчуваю, що тоді вони втратять всю яскравість неочікуваності. Та це винятки, в 90% я говорю все, що бачу. Завжди раджу без фанатизму ставитися до прогнозів і не відключати "соображалку". Була така історія. Питає дівчина: "Коли в мене будуть діти?" Я подивився, кажу: "У 28 років в тебе народиться хлопчик". Через деякий час я дізнаюся, що вона у 25 років зробила аборт. "А от Шестов сказав, що в мене у 28 років хлопчик з'явиться!" Фанатики! Ну прийди ти, спитай, як так сталося, що робити…

– Як ви знаєте майбутнє? Не на вухо ж його хтось розповідає…

– Наче як кіно. Важко пояснити, але бачу екран, на ньому видно все – минуле, теперішнє і майбутнє людини. Це дуже тяжко, тому в день я приймаю 2-3 особи.

– Ви собі ворожите?

– Ні. Ні собі, ні дружині, ні дітям. І твердо переконаний, що без нагальної необхідності до ворожок ходити не слід. Це як укол. Він начебто корисний, але колотися просто так не варто, можна занести якусь заразу, правда? Заради цікавості я не раджу нікому і ніколи ні до кого не ходити. Є проблема, питання життя й смерті – тільки тоді. Власне кажучи, в світі, як правило, всі люди, які "на передовій", – бізнесмени, воєначальники, керівники, до ворожок і ясновидців ходять, адже працюють за межами достатньої інформації.

– А перші люди держави, області зверталися до вас по послуги?

– Відповім так: перших осіб держави у мене не було. Всі інші – без коментарів. Я не маю права називати жодних прізвищ. Хочете розповім приклад? Кілька років тому була у мене зустріч в МНС України. Зі мною розмовляли три досить-таки поважні чиновники міністерства. Я розповів кілька історій зі своєї практики. Після цього вони заявили, що зацікавлені у співпраці. Але, кажуть, ми організація бюджетна, коштів немає, чи не можете ви за свої гроші до нас їздити і все розповідати… В мене дружина-інвалід, троє дітей, мені їх годувати треба. Я не можу забрати гроші у дитини й поїхати в Київ! На тому все й закінчилося.

– Чи знали ви про загорання потяга з фосфором у Львівській області? Про Чорнобиль?

– Ні, чого не знав, того не знав. Що Радянський Союз розвалиться – знав. Про пожежу на Останкінській вежі у Москві. Про всіх президентів – і Клінтона, і Буша, і наших українських. Про чеченську війну. Ще молодим довелося проїжджати через Грозний. Я вийшов тоді на перон і побачив зруйноване місто… Але в чому сенс цього знання? Я намагаюся дізнатися тільки те, що люди можуть реалізувати з користю для себе. Ось перед Новим роком до мене зверталися з одного з телеканалів і прохали, щоб я виступив з прогнозом. Коли до мене приходять люди, моє завдання розповісти те, з чого вони зможуть мати користь для себе, аби соломки змогли підстелити, а не ставили хрестики "збулося – не збулося". Ну що з того, що я знаю, що того політика вб'ють, а цей поїзд зійде з рейок. Що я можу сказати українцям такого, щоб вони з цього мали користь? Тому я відмовився.

– І до яких корисних для українців змін призведуть дострокові парламентські вибори?

– Кращих змін не буде. В принципі, мені не варто бути таким категоричним, але я хочу сказати: відтоді, як існує незалежна Україна, я жодного разу на вибори не ходив. Я знав, хто є хто і чим все закінчиться. На початку розмови я попередив, що за кримінал не беруся. А політика – це кримінал у квадраті.Источник: http://pres-centr.ck.ua/region/zolotonoshskiy/5011/
Категория: С миру - по нитке | Добавил: admin1 (16 Августа 2007) E W
Просмотров: 2859 | Рейтинг: 3.4/5
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявленияКаталог статей © 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +