Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2011 » Декабрь » 1 » Працівники УДСБЕЗ затримали адвоката-хабарницю
02:22:07
Працівники УДСБЕЗ затримали адвоката-хабарницю
До оперативних працівників УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області надійшла інформація про те, що в Золотоніському районі серед представників місцевої Феміди «працює» чітко налагоджена схема: за певну суму зловмисник може суттєво зменшити термін ув’язнення або ж уникнути покарання взагалі - все залежить лише від кількості проплачених, за таку «юридичну» послугу, коштів.

Працівники міліції протягом шести місяців опрацьовували цю інформацію, яка знайшла своє підтвердження. Оперативники встановили, що адвокат, натякаючи на свої зв’язки та можливості, вимагала зі своїх клієнтів гроші за вирішення питань в суді. Так, з громадянина Н., справа якого знаходиться на розгляді в суді, де головою суду є її бувший чоловік, ця «захисник» запросила 5 тисяч доларів США за допомогу його знайомому. За цю суму вона бралася вирішити питання щодо зменшення покарання цій людині, яка знаходиться під арештом за скоєння наркозлочину, а можливо й добитися винесення зловмисникові умовного терміну. Спочатку, в вересні місяці цього року, адвокат взяла за свої послуги 500 доларів США, а при передачі всієї суми в розмірі 4,5 тис. доларів США, 29 листопада, була затримана працівниками міліції «на гарячому».

Зараз адвокат затримана в порядку ст.115 КПК України.

За фактом підбурювання до дачі хабара, а також за фактом заволодіння шляхом шахрайства грошовими коштами прокуратурою порушено кримінальні справи за ч.4 ст. 27, ч..2 ст. 369 та ч.1 ст. 190.

Створена слідчо-оперативна група. В межах розслідування кримінальної справи вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів протиправної діяльності цієї особи, а також встановлюється весь «хабарницький» ланцюжок цієї злочинної схеми.
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1192 | Добавил: admin1 | Теги: УМВС, Хабар | Рейтинг: 3.5/4
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2018 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +