Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2011 » Сентябрь » 7 » У черкасах стартує будівництво «Доступного житла».
00:45:31
У черкасах стартує будівництво «Доступного житла».
Уже найближчим часом почнеться добудова першого будинку, затвердженого до фінансування за державною програмою «Доступне житло».  Багатоповерхівка по вул. Героїв Сталінграду, 7,  стане «першою ластівкою»: загалом до  переліку затверджених Мінрегіонбудом об’єктів «Доступного житла», на добудову яких держава виділить кошти, потрапили п’ять черкаських будинків із високим ступенем готовності. Про те, як черкащани можуть отримати «доступне житло», йшлося на прес-конференції у Черкаському прес-клубі.

За словами директора Черкаського регіонального управління Державного  фонду  сприяння молодіжному житловому будівництву Олександра Паливоди, програма «Доступне житло» дозволяє придбати житло із державною допомогою людині будь-якого віку, у будь-якому із об’єктів, допущеному до участі у програмі, у її регіоні. Головна умова - претендент повинен перебувати у черзі на отримання житла при місцевій раді. У якості безповоротної фінансової допомоги, держава надає 30% коштів від вартості квартири.

- За результатами першого засідання комісії Мінрегіонбуду, що розглянула подані забудовниками пропозиції участі їх об’єктів у програмі та документи  на ці будівництва –до участі у програмі було допущено 5 черкаських об’єктів, - констатував Олександр Паливода. - Це будинок у Черкасах по вул. Котовського, 97 (42 квартири у якому пропонується до інвестування у рамках програми «Доступне житло»), будинок по вул. Леніна, 102, у м. Умань (9 квартир), будинок по вул. Якубовського, 17,  у м. Черкаси (16 квартир), будинок у смт. Верхняка Христинівського району (всі 24 квартири якого пропонуються для участі у програмі, проте, бажаючих наразі немає), а також будинок по вул. Героїв Сталінграду, 7 у Черкасах (16 квартир із 72-квартир стануть «доступним житлом»). Останній об’єкт має найбільшу готовність, по ньому уже пройдено кредитну раду у державному фонді. Сьогодні бажаючі уже дивляться квартири і здають пакети документів.

За словами віце-президента Асоціації "Група компаній "Добробуд" Юрія Капітоненка, будинок по вул. Героїв Сталінграду, 7 (забудовником якого є «Добробуд») буде здано в експлуатацію у першому кварталі наступного року.

- Наразі закінчується утеплення та опорядження фасаду (будинок цегляний, із утепленням пінопластом), виконуються внутрішні роботи та прокладання зовнішніх мереж, - констатував Юрій Капітоненко. – Цей будинок від початку було розраховано під соціальне житло: квартири у ньому – переважно 1 та 2 кімнатні,  невеликої квадратури, оптимальні для родини із  трьох осіб.

За словами Юрія Капітоненка, програма «Доступне житло» створює реальні можливості не лише отримати житло тим, кому це необхідно, а й відродити  будівельну сферу - оскільки «заводить» до галузі «живі» кошти. Відтак, будівельники також зацікавлені – і кількість об’єктів, що беруть участь у програмі «Доступне житло», у регіоні може бути розширена.

- Наразі ми готуємо для подання до Мінрегіонбуду відповідні документи – і, можливо, до об’єктів «доступного житла» у Черкасах буде долучено також інші наші об’єкти – будинок по вул. Пушкіна, та по вул. Дашкевича, - констатував Юрій Капітоненко.

- Якщо людина бажає взяти  участь у програмі «Доступне житло», вона повинна звернутися до нашого фонду (за адресою вул. Хрещатик, 219, у м. Черкаси), або за телефоном нашого консультаційного центру (32-86-81), - повідомив директор Черкаського регіонального управління Державного  фонду  сприяння молодіжному житловому будівництву Олександр Паливода. – Сьогодні до нас звертається багато бажаючих. Часто доводиться чути, як люди з надією перепитують, хто саме компенсує 30, а хто – 70% вартості житла. Сподіваються, що 70% компенсує усе-таки держава…
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 951 | Добавил: admin1 | Теги: Доступне житло | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2018 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +