Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2011 » Январь » 22 » НА РИНКУ БУДЕ НАВЕДЕНО ПОРЯДОК. І НЕ ТІЛЬКИ ТАМ.
12:29:31
НА РИНКУ БУДЕ НАВЕДЕНО ПОРЯДОК. І НЕ ТІЛЬКИ ТАМ.
Перефразовуючи назву давнього кінофільму „Табор уходит в небо", щось подібне можна сказати про золотоніський щоденно діючий базар: базар знімається з облюбованого (насидженого) місця. Бо й на передріздвяному тижні, й на йорданському можна було бачити, як потужним краном вантажать на автоплатформу кіоски, вагончики й вивозять. Про це тільки й мови на ринку (він у місті став як базаро-інтернет — так швидко розповсюджуються тут новини, незалежно від того добрі чи погані, об’єктивні чи не зовсім). Та ще напівшепіт про те, що ходять перевірки за перевірками й заважають торгувати.
Що ж насправді відбувається — про це ми з перших уст дізналися у першого заступника міського голови Артема Миколайовича Омеляненка, який зокрема відає й питаннями економіки та підприємницької діяльності.
— Нічого надзвичайного не відбувається, просто наводимо порядок на ринку. Робимо це поетапно. Прибираємо ті споруди малих архітектурних форм, з яких велась торгівля без необхідних дозволів, без належним чином оформлених документів. На сьогодні вже прибрали такі кіоски з-під ялинок. Останньою краплею, яка підтвердила необхідність наведення порядку на площі перед торговим центром, став передноворічний випадок, коли від серцевого нападу за кермом автомобіля помер водій. А некерований автомобіль травмував жінку й пошкодив три автомобілі. Обійшлося ще й по-божому, адже результати пригоди могли б бути непередбачуваними.
На сьогодні на ринку й справді проводяться перевірки, працюють комісії з податкової інспекції по легалізації ринку праці, по виявленню підприємців, які працюють без необхідних дозвільних документів. Податкова міліція, санітарна служба, пожежники також працюють в цьому напрямку. Це триватиме доти, поки не буде наведено порядок на ринку. Хоч до деякої міри ці дії вимушені і я б сказав непопулярні. Передовсім тому, що незаслужено потерпають підприємці, які працюють на законних підставах, бо й вони піддаються регулярним перевіркам. Проте заради порядку просимо їх потерпіти.
Стосовно тих, хто не має необхідних документів, то до них ніякі репресивні заходи не застосовуються: оформи патент і торгуй собі на здоров’я. Проте реакція на перевірки різна: дехто закриває торгові точки, щоб перечекати „лиху годину", дехто кидає свій товар і драпає навтьоки.
Їхня торгівля не закривається, а переноситься на недільний ринок по вулиці Благовіщенській. там вже щодня торгують висівками. У наших планах — будівництво там нового ринку, який відповідатиме всім нормам і стандартам. Зараз розробляється проект цього ринку. Там не буде хаосу, працюватиме автостанція, автостоянка, там місця для всіх вистачить.
А центр міста буде справді центром, куди хотілось би вийти з сім’єю відпочити й не соромно було показати його гостям.
Щодо того будівництва, що ведеться скраю площі — то на нього є необхідні документи, там буде ринок торгівлі продовольчими товарами, запрацює він десь в лютому чи навесні.
Крім цього „базарного" питання ще непопулярні рішення приймаємо стосовно сміття. По місту багато стихійних сміттєзвалищ і виділяти кошти на їх ліквідацію — не вихід. Потрібно заставити укладати договори на вивіз сміття, особливо жителів приватних домоволодінь.
Крім укладення договорів, ще й працівники міліції проводитимуть рейди та виявлятимуть тих, хто підкидає своє сміття і їх штрафуватимуть. Таку роботу проводитиме адмінкомісія, яку я очолюю. На її розгляд вже надано 4 протоколи, ще 4 — зараз в роботі.
І остання новина: у цей вівторок ось щойно відбулося засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 4 справи про несанкціоноване вивезення сміття згідно складених міліціонерами актів. Одного жителя оштрафовано на 340 гривень, а трьох інших — на 1200 гривень кожного. Правда, дороге сміття? Однозначно, дешевше укласти договір. Матеріали ще на 4 порушників знаходяться в роботі.
Представників газети запрошую взяти участь в таких рейдах.
Запрошення ми прийняли, так що в любителів „підкидного" сміття є шанс ще й прославитися.
******
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олег Михайлович Масло розповів нам про те, що в міськраді задумали реорганізувати систему водопостачання й водовідведення. А саме — об’єднати їх і перевести у комунальну власність міста, а не в приватні руки. Звичайно, ця реорганізація — справа не одного дня чи місяця, але це питання розглядатиметься на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться в наступну середу.
Ще одна приємна новина — з обласної ради місту виділено 3,9 мільйона гривень на реконструкцію очисних споруд (ці кошти згідно з документами були виділені ще торік, але реально надійшли тільки тепер). Зараз в Гришківці, починаючи із 10 грудня, працюють будівельники, проводячи реконструкційні роботи. Будівельники з київської фірми, яка виграла тендер.
На міських очисних маслокомбінат за власний рахунок встановить аераційну установку, для чого міськрада їм виділить земельну ділянку.
В перспективі й перенесення насосної станції, що в центрі, її приберемо. Бо віддалік цього об’єкта була збудована, та не введена в дію нова насосна. Щоб запустити в роботу її мотори, потрібно тисяч 800 гривень. Звідки взяти такі кошти — поки що проблема.
Якщо це в дальшій перспективі, то створення таких комунальних підприємств, які б займалися прибиранням сміття, в ближній. Надавачів таких послуг визначатимемо на конкурсній основі. шукаємо також спонсорів для спорудження сміттєпереробного заводу на нашому полігоні, ресурс якого протримається ще близько року.
Щодо злободенного питання, яке лежить безпосередньо під ногами — посипання тротуарів і вулиць, то з цим теж визначилися. Хоч дещо й запізнились із посипанням тротуарів: „Веста" і „Янтар" взялися це робити із 13 січня і результати роботи вже видно.
Питатимемо й з підприємців, які зобов’язані утримувати в чистоті тротуар в межах своїх територій до осі проїжджої частини, як про це сказано в договорі.
Про наболіле або невідкладне питання жителі міста можуть зателефонувати на гарячу лінію міського голови за телефоном 5-21-72 і будуть певні, що їх почують.

Розмову вела В. Андрійченко

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 802 | Добавил: bazuca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2019 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +