Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2010 » Ноябрь » 12 » Політичний тріллер.
22:47:32
Політичний тріллер.
Місцеві вибори в селі Новодмитрівка Золотоніського району –сучасний політичний тріллер. П’ять кандидатів на посаду сільського голови заповзялися зняти з реєстрації нині діючого сільського голову , члена партії «Батьківщина» Тетяну Говоркову. Сільська виборча комісія прийняла незаконну постанову про винесення Т. Говорковій попередження, а через кілька днів скасувала цю постанову , причому за це голосували всі члени комісії одноголосно. Але на другий день Золотоніська районна виборча комісія приймає дивне рішення –зняти з реєстрації кандидата на посаду Новодмитрівського сільського голову Т. Говоркову.
29 жовтня Черкаська обласна виборча комісія скасовує постанову Золотоніської комісії і поновлює в реєстрації Т.Говоркову. А 30 жовтня … обласна комісія скасовує власну постанову і знову знімає з реєстрації Говоркову… Черкаський окружний адміністративний суд задовільнив повністю адміністративний позов кандидата на посаду сільського голови Говоркової Т.І. і визнав неправомірною і скасував постанову Черкаської обласної виборчої комісії. Київський апеляційний суд залишив Постанову Черкаського адміністративного суду в силі.
Але прийшовши на виборчі дільниці мешканці сіл Новодмитрівка, Мелесівка, Дібрівка побачили у виборчому бюлетені проти прізвища Говоркова Т.І. позначку –«вибув.» 900 осіб не прийшло на виборчу дільницю тільки в селі Новодмитрівка, багато бюлетенів визнано недійсними.
Новодмитрівська виборча комісія не виконала рішення суду про поновлення в реєстрації кандидата на посаду сільського голови Тетяни Говоркової, а також не визнала результати підсумків голосування по Новодмитрівському сільському голові 31 жовтня недійсними і не прийняла рішення про проведення повторних виборів на посаду сільського голови с. Новодмитрівка , як того вимагає Закон України « Про вибори».
Новодмитрівська виборча комісія фальсифікувала документи, багато документів відмовлялася реєструвати, не брала до розгляду. Так, Постанова Черкаського окружного адміністративного суду була викинута за межі дільниці, що підтверджено міжнародними спостерігачами, та журналістами «5 каналу». Впродовж 31 жовтня під час ходу виборів було зафіксовано низку порушень діючого законодавства про вибори.
Це були найбрудніші місцеві вибори. Так знищували сильного лідера. Хто і скільки заплатив за це?
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 820 | Добавил: Судя | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2018 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +