Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2008 » Ноябрь » 11 » Зустріч на "Златодарі"
21:19:32
Зустріч на "Златодарі"
10 листопада заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко і голова обласної ради Володимир Гресь побували в місті Золотоноша, де зустрілися з трудовим колективом державного підприємства "Златодар" та педагогічними працівниками.
Генеральний директор "Златодара", депутат обласної ради Володимир Лук’янець ознайомив гостей з роботою підприємства, його фінансовим станом. Гості також поцікавилися умовами праці та побуту робітників, відвідавши медичну частину, магазини, їдальню.
Володимир Лук’янець розповів, що цього року зі здачею в експлуатацію нової зерносушарки колектив підприємства перевершив проектну потужність і заклав на зберігання майже 180 тисяч тонн збіжжя. Цьогоріч середня заробітна плата працівників зросла на 400 гривень. Працівники підприємства забезпечені пакетом усіх необхідних соціальних гарантій, медичних послуг (крім лікарів працює також масажист), 38 дітей працівників здобувають освіту в коледжах та інститутах за рахунок підприємства.
Досягнення "Златодара" були б значно вищими, якби держава вчасно компенсувала зростання цін на електроенергію і газ, що негативно впливає на показники собівартості зберігання зерна.
Під час обміну думками з високими гостями Володимир Лук’янець переконував у необхідності прийняття Верховною Радою України державної програми підтримки сільськогосподарського виробництва.
Пленарна частина зустрічі відбувалася в актовому залі підприємства. Виступаючи перед земляками, заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко спочатку зупинився на характеристиці поточного політичного моменту. Він висловив тверде переконання, що зараз необхідно, насамперед, захистити нашу країну від наслідків світової економічної кризи, а вже потім думати про дострокові вибори не тільки депутатів Верховної Ради, а й Президента України, щоб не викидати гроші на вітер і остаточно розрубати вузол політичних суперечностей.
На думку Миколи Володимировича, однією з ефективних підойм у мінімізації наслідків економічної кризи має стати підтримка вітчизняних товаровиробників, у т.ч. за допомогою придбання вітчизняних товарів.
– Я категорично проти скорочення кадрів, але за скорочення видатків на утримання системи управління, – наголосив Микола Томенко. – Я першим вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про скорочення пільг для народних депутатів. Акцизні збори за торгівлю алкогольними і тютюновими виробами слід довести до світового рівня. Необхідно також впорядкувати торгівлю енергоносіями. Розгортання будівництва транспортних магістралей дозволить використовувати на внутрішньому ринку продукцію вітчизняної металургійної галузі, створити нові робочі місця. Також слід якомога швидше децентралізувати систему державної влади, адже на місцях завжди видніше, куди найдоцільніше спрямувати бюджетні кошти.
Микола Томенко також розповів золотонісцям про спільний проект заснованого ним Фонду "Справедлива країна" та Національної радіокомпанії України "Класика української літератури: живі голоси", передав педагогам Золотоніщини аудіоальбоми із записами голосів корифея українського театру Марка Кропивницького, письменників Максима Рильського, Миколи Бажана, Володимира Сосюри, Андрія Малишка, Платона Воронька, Олеся Гончара, Миколи Вінграновського, Василя Стуса.
– Коли ми цього року на одному з полів Золотоніського району урочисто відзначали свято зажинків, то говорили, що не той урожай, що в полі, а той, що в коморі, – згадав у своєму виступі голова обласної ради Володимир Гресь. – Тепер можемо з утіхою сказати, що урожай – у надійній коморі. До того ж, урожай небувалий в історії Черкащини – 3 мільйони тонн зерна. У цьому здобуткові є велика частка праці й трудового колективу "Златодара".
Голова обласної ради поінформував, що бюджет області успішно виконується. На запланованому рівні фінансуються системи освіти, охорони здоров’я, соціальні заклади, але світова економічна криза торкнулася і Черкащини: згортає виробництво Черкаська тютюнова фабрика, скорочується кількість робочих місць на автомобільному заводі "Богдан".
Разом з тим голова обласної ради висловив упевненість, що, об’єднуючи зусилля, приводячи в дію резерви, область вистоїть, подолає наслідки кризи.
Володимир Анатолійович також пообіцяв, що обласна рада надасть суттєву допомогу місту Золотоноша у розв’язанні найгострішої екологічної проблеми – забезпечення ефективної роботи очисних споруд, виділивши для цього частину коштів із обласного бюджету.

Джерело: Черкаська обласна рада

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1685 | Добавил: jackonzolo | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2018 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +