Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2008 » Сентябрь » 3 » Обласна влада вирушила 1 вересня до школи на Золотоніщині
21:04:05
Обласна влада вирушила 1 вересня до школи на Золотоніщині
У Чапаєвську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів ім. Г.П. Берези 1 вересня з нагоди Дня знань завітав голова обласної ради Володимир Гресь та голова Золотоніської районної ради Іван Соколан.
Школа є однією із найкращих у районі, має власну багату історію, яка розпочинається з 1865 року, коли в селі було відкрито земську школу.
Директор закладу Микола Саєнко з гордістю розповів гостям, що життя в школі завжди насичене цікавими справами, серед них: створення дендропарку, активна краєзнавча та пошукова робота, участь у спортивних змаганнях. Тут працює досвідчений педагогічний колектив, у якому 12 спеціалістів мають вищу категорію, четверо педагогів мають звання вчитель-методист.
Найбільше школа славиться своїми випускниками. Серед них 2 члени Спілки письменників України – С.П. Носань та Г.П. Карпенко, 12 випускників захистили кандидатські та докторські дисертації, серед них доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент АН України Г.І. Білик, доктор фізико-математичних наук, професор, академік А.А. Тимченко, доктор медичних наук Д.І. Кривицький та ін. Із стін школи вийшло 9 майстрів спорту, сотні випускників стали інженерами, лікарями, вчителями, економістами. І нинішнього року найкращі випускники вступили до вищих навчальних закладів на престижні спеціальності.
– Велику увагу ми приділяємо патріотичному вихованню наших дітей, зокрема в школі діє учнівський клуб "Пошук", створено музей "Пам’ять", який пройшов державне ліцензування та отримав свідоцтво, а в 1998 році колегією управління культури Черкаської обласної адміністрації йому присвоєно звання народного.
Завдяки активній роботі вчителів та юних пошуковців жителі села дізнались про героїчні подвиги свого односельчанина, льотчика Григорія Пантелеймоновича Берези, посмертно нагородженого орденом Слави І ступеня. У шкільному музеї йому присвячено окрему експозицію, а учні постійно доглядають за його могилою.
А ще навколо чапаєвської школи надзвичайно насичене різноманітними приємними запахами повітря, що й не дивно, адже ще при її будівництві тут було закладено справжнісінький дендропарк. Саджанці дерев, кущів і квітів для нього завозили з уманської перлини садово-паркового мистецтва – "Софіївки", а окремі види аж із Криму. Цілорічно учні доглядають за насадженнями, тож і в День знань цього року, незважаючи на спекотне літо, школа зустріла учнів, потопаючи у квітах і зелені.
Всі учні школи вишикувалися на урочисту лінійку і з нетерпінням очікували на винуватців свята: першокласників, для яких сьогодні мав уперше продзвеніти шкільний дзвоник, і одинадцятикласників, для яких свято 1 вересня вже останнє в їхньому шкільному житті. Як виявилося, поповнення першачків нинішнього року не чисельне – лише 24 учні, тоді як майбутніх випускників – 31. Так і вийшли разом на урочисту лінійку, тримаючи малечу за руки.
Директор школи Микола Саєнко відкрив урочистості, представивши присутнім гостей свята та запросив до слова голову обласної ради Володимира Греся.
Вітаючи учнівський, педагогічний та батьківський колектив із Днем знань, голова обласної ради Володимир Гресь відзначив, що депутати обласної ради, весь депутатський корпус Черкащини приділяють дедалі більше уваги розв'язанню проблем освітньої галузі, вважаючи її удосконалення одним із найголовніших напрямів своєї діяльності.
Успішне наповнення бюджету дає можливість неухильно поліпшувати фінансування освітньої ниви Черкащини. Цього року на її розвиток спрямовується понад 1 мільярд гривень, це на 215 мільйонів гривень більше, ніж торік.
Звертаючись до учнів, Володимир Гресь зауважив, що цього дня у містах, селах і селищах нашої області сядуть за парти 136 тисяч школярів, у тому числі понад 10100 першокласників.
Голова обласної ради високо оцінив роботу педагогічного колективу школи, особливо підкреслив той факт, що Чапаєвська школа стала провідною у Золотоніському районі у напрямку героїко-патріотичного виховання та фізкультури.
Володимир Гресь побажав дітям гарно навчатися, адже набуті знання стануть для них доброю опорою в майбутньому, рости дужими та здоровими і займатися спортом та просто дружити між собою, адже саме в шкільні та студентські роки зав’язується справжня міцна дружба на все життя. Він також порадив дітям і надалі активно підтримувати діяльність шкільного клубу "Пошук" та народного музею "Пам'ять", зберігати і підтримувати створений для них минулими поколіннями чудовий дендропарк.
Він висловив упевненість у тому, що педагогічний і учнівський колектив школи успішно вирішуватиме всі завдання навчально-виховного процесу, належно готуватиме випускників до подальшого навчання і оволодіння професіями, виховуватиме надійну зміну свідомих громадян і патріотів.
Вітаючи вчителів та батьків з початком нового навчального року, Володимир Анатолійович побажав їм міцного здоров'я, успіхів у праці, і щоб діти ніколи не засмучували дорослих, а приносили тільки радість!
Голова обласної ради Володимир Гресь виконав також приємну місію вручення Почесних грамот обласної ради найкращим шкільним педагогам, а також передав книги у шкільну бібліотеку та набір різноманітних м’ячів для спортивних занять.
Багато теплих привітань цього дня звучало на адресу школярів та їхніх батьків і від голови районної ради Івана Соколана, і від директора школи Миколи Саєнка, і від інших гостей.
Самі ж школярі привітали всіх учасників свята піснями, віршами і танцювальними номерами.
Зрештою пролунав перший у новому навчальному році дзвоник, який покликав учнів та педагогів до занять.

Джерело: Черкаська обласна рада

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1753 | Добавил: jackonzolo | Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2019 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +