Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2008 » Март » 23 » "Великі Українці Черкащини"
16:54:51
"Великі Українці Черкащини"
УВАГА: конкурс!
Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України за підтримки Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації проводить конкурс «Великі Українці Черкащини».
На конкурс виносяться роботи, в яких зображується життя, боротьба і праця славетних особистостей Черкащини; уславлюються відданість батьківщині, чесність, мужність, доброта.
Умови конкурсу:
У конкурсі беруть участь діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, дитячих будинків, закладів профтехосвіти та вищої школи Черкаської області.
Вік учасників:
- 1 вікова група – 11-16 років;
- 2 вікова група – 16-22 роки.
Конкурс проводиться у 3-х номінаціях:
- декоративно-прикладне мистецтво (малюнок, вишиванка);
- науково-дослідницька робота (обсяг 6-15 сторінок);
- поезія (вірш).
Роботи подаються в Золотоніське регіональне представництво ДФУ (м. Золотоноша, Театральний проїзд, 14, тел.: 8-096-937-55-69) в одному примірнику (формат паперу А4, інтервал подвійний та на дискеті 3,5, диск CD-R, CD-RW, в редакторі Word для Windows).
На титульній сторінці вказати тему, прізвище, ім’я та вік автора. На останній сторінці – домашню адресу, місце навчання та посаду наукового керівника. Для образотворчого мистецтва – розмір формату, вибір матеріалу довільний. На автора малюнка, вірша подається заявка.
Конкурс триває в два етапи. Перший етап розпочався 15 лютого і триває до 20 квітня. З 20 квітня по 10 травня конкурсні роботи переможців 1 етапу подаються до Черкаського обласного відділення ДФУ. Другий етап триватиме з 10 по 25 травня 2008 року.
Нагородження переможців конкурсу буде проведене 25 травня в м. Черкаси.

Джерело: газета «Златокрай» 21 березня 2008 року.Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1481 | Добавил: jackonzolo | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +