Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2008 » Март » 23 » Золотоніські вчителі демонстрували свої досягення на виставці
16:33:41
Золотоніські вчителі демонстрували свої досягення на виставці
17 березня в будинку дитячої та юнацької творчості працювала традиційна виставка досягень педагогів міста «Освіта Золотоноші-2008». Організацію та методи роботи показували школи, дитсадки, позашкільні заклади. На кожній експозиції демонстрували запровадження інноваційних технологій в освітній роботі та досягнуті завдяки цьому успіхи.
Відкриваючи виставку, начальник відділу освіти Олександр Луцик похвалив колег за старанність, з якою вони підготувалися до заходу, та все ж зауважив, що «не папки і стенди діти винесуть зі школи, а знання». Тому головне завдання педагога – навчити, а вже потім і похвалитися успіхами. Одначе, як свідчили документи, фотознімки, створені дітьми, художні та ужиткові вироби, таки є чим похвалитися і поділитися з колегами.
Про добре організовану гурткову роботу свідчила експозиція школи № 1. Тут особливо приваблювали вироби із солоного тіста. Було і нове – тести для підготовки до незалежного оцінювання.
Головним козирем у педагогів другої школи стали авторські програми впровадження у навчальний процес інформаційних технологій. Привертала увагу і колекція вишиванок на сакральну тематику.
Не бракувало наукових розробок. Це, зокрема, стосується школи № 3: учителька Галина Сизько підготувала методичний посібник «Фонові знання на уроках зарубіжної літератури», а Наталя Комишева – посібник «Піснезнайко» про лікувально-терапевтичне значення музичних вправ у молодших класах.
Особливо високий методичний рівень викладання продемонструвала гімназія – із математики, історії, біології, фізики, буквально з усіх предметів. Як засвідчила оцінювальна комісія, і зміст розробок, і оформлення вражали.
П’ята школа і на виставці презентувала свій досвід за допомогою сучасної інформаційної техніки та технологій – цим порадував колег директор Олександр Курило. Тут добре поставлена і краєзнавча робота педколективу в рамках проекту «Золота підкова Черкащини».
У школі № 6 особливу увагу приділяють впровадженню технологій і методів навчання й виховання, які зберігають здоров’я учнів. Традиційно дбають про залучення дітей до образотворчого мистецтва.
Тема дитячого здоров’я була однією з основних і в експозиції санаторної школи-інтернату, яка за самим своїм профілем покликана, насамперед, зміцнити організм дитини, часто підірваний хворобами. Дуже змістовними було визнано матеріали, присвячені розвитку особистості учня.
Спеціалізована школа-інтернат показала досвід роботи психолога з дітьми.
Свою лепту в педагогічну науку вніс і відділ освіти, підготувавши фотоматеріали до проекту «Золота підкова Черкащини». Демонструвався також посібник «Математична логіка»(автор – Світлана Лискова) та розробка в 2-х частинах «Плекаємо творчого, вчителя» завідуючої методкабінетом Наталі Строкань.
Кращі матеріали, що свідчать про досягення золотоніських педагогів, демонструватимуться незабаром на обласній виставці «Освіта Черкащини».

Джерело: газета «Златокрай» 21 березня 2008 року.

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1416 | Добавил: jackonzolo | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +