Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2008 » Март » 22 » Який рівень радіації у Золотоноші?
00:46:54
Який рівень радіації у Золотоноші?
Як відомо, Чорнобильська трагедія загострила увагу людей до питань іонізуючого випромінювання, або, як його ще називають, радіації.
Перебуваючи в природному середовищі, людина отримує дози радіаційного опромінення свого організму, які пропорційні рівню радіаційного фону у місці перебування. Радіаційний фон – це природне явище, це наявність певного рівня іонізуючого випромінювання, яке спричиняється наявністю ізотопів радіоактивних елементів у грунті, воді, повітрі, спорудах і будівлях, а також космічним випромінюванням. За сотні тисяч років еволюції всі живі організми, в тому числі і люди, адаптувалися до природного радіоактивного фону. Інша справа, коли його рівень перевищує допустимі медициною показники.
За словами Володимира Ситника, діючими санітарними нормами визначається для приміщень з цілодобовим перебуванням людей рівень радіаційного фону не більше 40 мікрорентгенів за годину (скорочено – мкР/год), а для лікувальних дитячих установ – не більше 30 мкР/год.
Як повідомив редакції Володимир Андрійович, 20 березня рівень радіаційного фону в центрі нашого міста становив 13 мкР/год.
Надалі ми інформуватимемо читачів газети про зміни рівня радіаційного фону та про інші показники якості середовища нашого проживання.
За довідками, запитаннями, допомогою звертайтеся до відділу з питань надзвичайних ситуацій за телефоном 5-39-00 (Садовий Проїзд, 3) або в редакцію газети «Златокрай».

Джерело: газета «Златокрай» №12 (11602) 21 березня 2008 року.

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1383 | Добавил: jackonzolo | Рейтинг: 4.4/5
Всего комментариев: 2
2 Antedot   [Материал]

1 MazaHacker   [Материал]
На скільки я знаю, то норма радіаційного фону була набагато менша, потім, після чорнобильської катастрофи її змінили.

Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +