Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2008 » Январь » 9 » Проведено ревізію Золотоніського КП “Теплогазрембудсервіс”…
20:46:40
Проведено ревізію Золотоніського КП “Теплогазрембудсервіс”…
Понад 1 млн. грн. фінансових порушень виявили фахівці КРВ у м._Золотоноша та Золотоніському районі під час ревізії фінансово–господарської діяльності комунального підприємства “Теплогазрембудсервіс” Золотоніської міської ради  за період з серпня 2006 по вересень 2007 року.

Зокрема, з незрозумілих благодійницьких мотивів, “Теплогазрембудсервіс”  поніс витрати для отримання кредиту, яким частково користувалось інше комунальне підприємство, та здійснив погашення кредиторької заборгованості цього  підприємства на суму близько 187_тис. грн.
 
Крім того, як з׳ясувалося в ході ревізії, КП “Теплогазрембудсервіс”, не виконуючи робіт з попередження  загрози виникнення надзвичайної ситуації в системі теплопостачання м. Золотоноша, надало до управлінням житлово-комунального господарства Золотоніської міської ради, як замовника, фіктивні акти  виконаних робіт. При цьому, кошти  для фінансування вказаних робіт підприємство отримало з резервного фонду Черкаського обласного бюджету в повному обсязі.

Аналогічно, не здійснивши роботи по реконструкції систем опалення мешканців м. Золотоноша, підприємство надало до управлінням житлово-комунального господарства акти ніби-то виконаних підрядних робіт на суму понад 5 тис. грн.

В касі  ж установи  недорахувались  ревізори понад 15 тис. грн.. готівки, а під час інвентаризації –  не виявили фарби, будівельних матеріалів та запасних частин на суму понад 10 тис. грн. Проте було знайдено  лишки газоопалювальних котлів на суму 291 тис. грн. та 11 залізобетонних плит  на суму 2,8 тис. грн., які, лише після втручання спеціалістів контрольно-ревізійного відділу, оприбутковано.

Не переймалось керівництво комунального підприємства дотриманням тендерного законодавства. Так,  проведено закупівлю автомобіля УАЗ 3909 вартістю 48,3 тис. грн. та паливно-мастильних матеріалів на суму майже 53 тис._грн. без процедури відкритих торгів
Нераціональне використання державних коштів на “Теплогазрембудсервісі” засвідчили і факти незаконного списання матеріальних цінностей, і випадки виплат зарплати особам, які не перебували з підприємством  в трудових відносинах,  і заниження в обліку вартості житлового фонду.

Матеріали ревізії передано на розгляд до Золотоніської міжрайонної прокуратури. Про порушення касової дисципліни проінформовано Золотоніську об’єднану податкову інспекцію.
 
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1318 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 djezik   [Материал]
А они плачут, что убыточное предприятие. Коммунальные услуги повышают!

Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +