Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Ноябрь » 26 » Як розпоряджаються бюджетними коштами на Драбівщині.
21:33:52
Як розпоряджаються бюджетними коштами на Драбівщині.
КРУ гербПровівши аудит ефективності виконання бюджетів на території Драбівського району за 2004-2006 роки та I півріччя 2007 року, аудитори дійшли висновку, що нерідко бюджетні кошти витрачаються неефективно. Так, постановою КМУ "Про фінансове забезпечення органів місцевого самоврядування" головам районних рад рекомендувалося формувати структуру виконавчого апарату зі штатом у межах 11-13 осіб. Однак рішеннями сесій Драбівської районної ради структуру виконкому постійно затверджували в кількості 16-17 осіб. В результаті, районна рада протягом 3 років неефективно розпорядилася бюджетними коштами, збільшивши видатки на утримання апарату майже на 90 тис.грн.
 
Одним із прикладів неефективного витрачання бюджетних коштів, на думку аудиторської групи, є придбання районною радою нових автомобілів. Зокрема, в 2006 році Драбівському територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян з районного бюджету були виділені 42 тис.грн. на придбання автомобіля ВАЗ-21214 «Нива». Придбане авто було передано в тимчасове використання районній раді для службового користування (розпорядження голови районної ради від 14.07.2006), оскільки автомобіль ГАЗ-2410, що знаходився на балансі райради, був не придатний для користування. Для чого тоді купувався автомобіль для терцентру? Адже нині терцентр користується відремонтованим ВАЗ 2121 «Нива», за техобслуговування якого заплатив 3,4  тис.грн.
 
Також, рішенням Драбівської районної ради від 29.03.2007 з балансу райради до Центру культури і дозвілля відділу РДА передано легковий автомобіль – седан «В DAEWOO NEXCIA 1.5 GL» 1996 року випуску залишковою вартістю 18,3 тис.грн. Не зважаючи на те, що цей автомобіль знаходився у задовільному технічному стані, у березні 2007 року для голови райради було придбано новий автомобіль «DAEWOO NEXCIA» вартістю 57 тис.грн.
 
До речі, якби районна рада використовувала автомобіль, переданий Центру культури та дозвілля, то на придбанні паливно-мастильних матеріалів зекономила б 1,63 тис.грн. Адже з квітня по червень 2007 року ВАЗ 21214 «Нива», що передана райраді в безоплатне користування, наїздила 11351 км і на неї було списано 1273 л бензину. Тоді як на DAEWOO NEXCIA 1.5 GL райрада на цей же кілометраж витратила б 931 л пального. Тож, можна зробити висновок, що необхідності в придбанні автомобіля ВАЗ 21214 для терцентру не було і кошти в сумі 42 тис.грн. можна було використати на інші заходи, на які невистачило коштів в 2006 році. Це підтверджує і той факт, що на 2007 рік терцентром придбання автомобіля не планувалось, а на суму понад 10 тис.грн. було закуплено велосипеди для обслуговування одиноких непрацездатних громадян на дому.
 
Викликає сумнів і ефективність витрачання коштів районного бюджету на закупівлю житла для працівників Драбівської центральної районної лікарні. Так, у 2006 році при відсутності в Драбівській центральній районній лікарні черги на поліпшення житлових умов на вищевказані цілі в районному бюджеті було передбачено майже 35 тис.грн. Переможцем тендеру на придбання житла запропоновано однокімнатну квартиру «малосімейку» в смт.Драбів загальною площею 23,4 кв.м. та житловою 12,2 кв.м. При цьому, ціна  квартири в розмірі 34,8 тис.грн. не була найнижчою, а житло не було найкращим із запропонованого на тендер. В цей же час пропонувався чотирьохкімнатний цегляний приватний будинок в смт.Драбів, загальною площею 63 кв.м. (в т.ч. житловою 48 кв.м.), з водяним опаленням (вулиця газифікована), присадибною ділянкою 0,43га та надвірними спорудами за ціною 10тис.грн. Отже, можна, припустити, що за кошти районного бюджету в сумі 34,8 тис.грн. можна було б поліпшити житлові умови щонайменше 2-м особам.
Хімічук Інна Володимирівна
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1361 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +