Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Ноябрь » 22 » Землі водного фонду Драбівщини не поспішають передавати в оренду
16:31:49
Землі водного фонду Драбівщини не поспішають передавати в оренду
КРУНе ефективно розпоряджаються на Драбівщині земелями водного фонду. Про це довідались фахівці КРУ у Черкаській області під час проведення аудиту ефективності виконання бюджетів на території Драбівського району за 2004-2006 роки та I півріччя 2007 року. Станом на 01.07.2007 із 590 га наявних ставків в оренду передано лише 142 га (24%).  Жодного гектару ставків не використовується у Бирлівській, Кононівській, Криштопільській, Шрамківській, Степанівській сільських радах. За умови передачі в оренду хоча б 50-70% наявних ставків за середньою орендною платою бюджет району додатково міг би отримувати від 35 тис.грн. до 47 тис.грн. щорічно. До цього всього, аудиторами встановлено, що відділ земельних ресурсів, не володіє інформацією щодо кількості ставків, які можуть бути передані в оренду. Навряд чи можна за таких обставин говорити про ефективне використання водних ресурсів.
 
Зі встановленням ставок орендної плати теж проблеми. Адже і при передачі ставків в оренду окремими радами встановлювалася орендна плата нижча за середню по району. Так, Драбівською селищною радою було передано в оренду понад 27 га земель водного фонду ТОВ «Нептун» терміном на 3 роки з встановленням орендної плати 50 грн. за 1га. А це на 48 грн. менше ніж середня по району у 2006 році та на 78 грн. менше ніж середня в 2007 році. Тож селищна рада щороку втрачала приблизно 1,35 тис.грн. До речі, на території цієї ради надано в оренду лише 27 га (40%) водного фонду. За умови передачі в оренду усіх ставків бюджет отримував би до 5 тис.грн. щорічно.
 
                                                                                 Прес-служба КРУ в Черкаській області
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1346 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +