Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Ноябрь » 19 » Жителька Чорнобаївщини зустріла соту осінь
22:33:28
Жителька Чорнобаївщини зустріла соту осінь
Уже друга жителька Чорнобаївського району відзначила цього року сторічний ювілей. У травні вітання линули в село Михайлівка до Марії Петрівни Таряник. А 10 листопада приймала поздоровлення жителька Лихоліт Настя Іванівна Палій.

Щирі вітання з побажаннями всіляких гараздів надіслав Насті Іванівні Президент України Віктор Ющенко – їх озвучив голова Чорнобаївської райдержадміні-страції Анатолій Ляпкало. До ювілярки в цей день з квітами і привітаннями завітали представники районної влади, організації ветеранів, керівник територіальної громади. Бабуся здивувала гостей чистим сопрано, на прохання близьких виконавши свою улюблену пісню "Ой, не світи, місяченьку, не світи нікому..."

...Вона народилася 10 листопада 1907 року в селі Демки, якого не знайдеш на карті України – після утворення Кременчуцького водосховища воно назавжди зникло під його водами. Була дев'ятою дитиною у селянській сім'ї, де виховувалося 11 хлопчиків та дівчаток. У 25 років вийшла заміж, згодом народила доньку Лізу. Через деякий час чоловік поїхав працювати до Грузії та там і залишився. А Настя Іванівна вийшла заміж у Лихоліти за вдівця з двома дітьми. Вигляділа внуків, дочекалася правнуків. Каже, що секрет її довголіття – невтомна праця, доброта, повага до людей, і, головне, віра в Бога.
 
Джерело: "Прес-Центр"
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1293 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
1 aip   [Материал]
Поздравляем!

Это очень хорошая новость.


Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +