Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Ноябрь » 17 » КРУ інформує
20:48:21
КРУ інформує
Аудиторське дослідження ефективності виконання бюджетів на території Драбівського району за 2004-2006 роки та I півріччя 2007 року проведено фахівцями КРУ у Черкаській області. Результати проведеного дослідження засвідчили, що на ефективність виконання бюджетів району негативний вплив мали ряд факторів, що призвели до втрат чи недоотримання доходів бюджетів.  Однією з таких причин є неякісне планування доходної та видаткової частини районного бюджету, що призводить до незадовільного виконання його планових показників та неефективного використання бюджетних коштів. Адже протягом усіх років, що аналізувалися аудиторами, Драбівською райдержадміністрацією затверджувався занижений план доходної частини бюджету. За подібним принципом планували свій бюджет і сільські та селищні ради. Тож не дивно, що окремими сільрадами з року в рік виконувались плани надходжень загального фонду від 101% до 447%. Так, до бюджету с.Мойсівка у 2005 році надійшло власних надходжень майже 50 тис.грн. проти запланованих 16,4 тис.грн., а у 2006 році – надійшло 95 тис.грн. проти запланованих 18 тис.грн. Однак, через невнесення змін до бюджету, використати незаплановані фінансові надходження органи місцевого самовряду-вання не можуть. В результаті, на кінець кожного року на рахунках тієї ж Мойсівської сільради залишались невикористаними чималі суми коштів – близько 32 тис.грн. у 2005 році та 74 тис.грн. у 2006. Всього через непроведення уточнень загального фонду сільських бюджетів на рахунках сільських рад залишились без використання у 2005 році – 780 тис.грн., у 2006 – близько 500 тис.грн. І це в той час, коли сільська глибинка буквально захлинається від невирішених проблем.

Звісно такий підхід до формування бюджету не стимулює органи виконавчої влади шукати додаткові джерела наповнення місцевої казни. Аналіз, проведений фахівцями КРУ, показав, що на Драбівщині не налагоджена належним чином робота щодо використання резервів наповнення доходної частини бюджетів району, а це, в свою чергу, створює умови для використання фінансових ресурсів поза бюджетом.

Нерідко органами місцевого самоврядування приймались рішення щодо продажу майна за ціною значно нижчою за експертну оцінку, балансову (залишкову) вартість та без проведення аукціону. Наприклад, сесія Погребської сільської ради вирішила продати приватному підприємцю - власнику консервного заводу без аукціону приміщення фруктосховища площею 536 кв.м., експертна оцінка якого становила майже 48 тис.грн. Натомість продано воно було значно дешевше – за 25 тис.грн., з яких лише 11 тис.грн. надійшло на спеціальний рахунок сільської ради, а решта 14 тис.грн. сплачено пайовикам консервного заводу в рахунок неоплачених боргів самого ж покупця. Тож до сільської казни не потрапило майже 37 тис.грн.: 23 тис.грн. через дешевизну проданого приміщення, а 14 тис.грн. сільського бюджету пішли на сплату боргів приватного підприємця, який купив сховище.

Крім того, органами місцевого самоврядування окремі приміщення передавались в безоплатне користування. В приміщенні Великохутірської сільради, скажімо, з 2004 року знаходяться Чорнобаївське відділення поштового зв'язку та відділення ВАТ "Державний ощадний банк", з якими не укладені договори оренди. Сільрада втрачає не тільки орендну плату, а сплачує за орендарів вартість спожитих ними комунальних послуг. За умови укладання договорів оренди сільський бюджет отримував би щорічно близько 4 тис.грн. Схожа ситуація має місце і в Демківській сільській раді, 18 кв.м приміщення якої займають подібні орендарі.
 
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1212 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +