Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Октябрь » 25 » Як на Черкащині використовуються державні кошти спрямовані на соціальний захист населення...
13:03:19
Як на Черкащині використовуються державні кошти спрямовані на соціальний захист населення...

Контрольно-ревизионное управление УкраиныЧи дотримуються на Черкащині вимоги законодавства в процесі використання коштів держбюджету при виконанні державних програм із соціального захисту населення, нещодавно дізнавались спеціалісти КРУ у Черкаській області,  ревізуючи  органи праці та соціального захисту населення за 2005-2006 роки та 8 місяців 2007 року.

Зокрема, ревізувалось використання коштів при здійсненні ремонтних робіт в органах праці та соціального захисту населення для впровадження єдиної технології  прийому громадян. Під час дослідження цього питання встановлено фінансових порушень на загальну суму 130 тис. грн. Зокрема, незаконно використано понад 23 тис. грн внаслідок завищення вартості виконаних будівельно-монтажних робіт. Скажімо, Чорнобаївським районним управлінням праці та соціального захисту населення   з вищевказаної причини зайво нараховано коштів  до оплати – на 5,5 тис. грн. А ось  у Тальнівському районному управлінні праці в актах приймання виконаних робіт підрядною організацією допущено застосування усереднених показників без відповідного їх корегування, в результаті – також зайво виплачено  5,8 тис. грн.

Виявлені порушення і при  використанні коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

Так, внаслідок подання громадянами, претендентами на отримання допомоги, недостовірних даних по 9 районних  управліннях праці та соціального захисту населення  встановлено порушень на суму 14,2 тис. грн.  Непоодинокими виявились і фінансові порушення з причин  видачі підприємствами, установами і організаціями довідок, які місять недостовірну інформацію.

Крім цього, зацікавились ревізори дотриманням  законодавства при використанні коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг і субсидій.  Тут, на жаль, сума  фінансових порушень сягнула суми близько 280 тис. грн. Основними причинами їх виникнення стало недотримання вимог законодавчих документів та подання недостовірних даних для нарахування пільг і субсидій. Так,  тільки  завищення розміру компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян в 5 управліннях зайво виділено майже  105 тис. грн. А через неподання громадянами довідок про додаткові джерела доходу зайво відшкодовано  ще  30 тис. грн. В 4 управліннях праці та соціального захисту населення  зафіксовані   також випадки  надання пільг особам, які не мали на них право, на суму  понад 47 тис. грн. Зокрема, в Тальнівському районному управлінні  до списків пільговиків – пенсіонерів, які подаються надавачам послуг, включалися працюючі пенсіонери, доходи яких не давали права на отримання ними пільг, що  призвели до незаконних видатків на загальну суму понад 28 тис. грн.

Крім цього,  порушення виникали через  подання громадянами недостовірної інформації про розміри своїх земельних ділянок, приховування того факту, що вони є  власниками житла і таке інше.

Проте, встановлені й факти  ненарахування  чи недорахування компенсацій, допомог, пільг і субсидій за рахунок коштів бюджету, які підлягали виплаті, на суму майже 18 тис. грн. Наприклад, Монастирищенським районним управлінням не здійснювалось нарахування  і як наслідок, не відшкодовано педагогічним працівникам пільг з придбання твердого палива за листопад  2006 року в сумі 17,2 тис. грн.  

Всього ревізіями, проведеними в органах праці та соціального захисту населення області, встановлені фінансові порушення на загальну суму понад півмільйона гривень.

За результатами проведених ревізій 6 справ передано до правоохоронних органів.
 
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1202 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +