Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Октябрь » 18 » Кого перевірятиме КРУ у Черкаській області в ІV кварталі цього року?
11:26:16
Кого перевірятиме КРУ у Черкаській області в ІV кварталі цього року?
КРУ УкраиныПротягом 9 місяців 2007 року контрольно-ревізійним управлінням у Черкаській області перевірено 563 суб¢єкти господарювання. У 86% випадках виявлено фінансових порушень на загальну суму 338 млн. 275 тис.грн. З них усунуто –  на 297 млн. 517 тис.грн.
 
 На виконання доручень ГоловКРУ України та планів контрольно-ревізійної роботи КРУ у Черкаській області на ІV квартал 2007 року, фахівцями служби буде продовжена робота, спрямована на здійснення фінансового контролю за витрачанням державних коштів та майна підприємствами, установами і організаціями області.
 
Зокрема, завітають спеціалісти КРУ області з ревізією фінансово-господарської діяльності до Черкаського регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Планується також ревізія фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної сфери, які отримували протягом останніх двох років з місцевих бюджетів кошти на поповнення статутних фондів.
 
Щоб пересвідчитись у законному використанні бюджетних коштів, виділених на керівництво та військове управління Збройними Силами України, утримання та тилове забезпечення їх особового складу, обслуговування казарменно-житлового фонду, ревізори відвідають установи та організації області,  які підпорядковані Міністерству оборони. 
 
Поцікавляться фахівці КРУ і виконанням кошторису доходів і видатків та фінансово-господарської діяльності установ охорони здоров¢я та соціального захисту населення області. А у професійно-технічних та вищих  навчальних закладах буде обревізовано кошти держбюджету, виділені на підготовку кадрів, інформатизацію та комп¢ютерізацію. Не оминуть ревізори і Черкаський обласний навчально-методичний центр  професійно-технічної освіти.
 
 Крім цього, протягом ІV кварталу спеціалістами контрольно-ревізійної служби області планується провести ряд аудиторських досліджень. Зокрема, аудитори обласного КРУ  проаналізують ефективність використання коштів державного бюджету виділених на забезпечення лікування онкологічних хворих, відвідають з аудитом фінансово-господарської діяльності Черкаську дирекцію Українського державного підприємства поштового зв¢язку “Укрпошта”, а також візьмуть участь у державному фінансовому аудиті фінансово-господарської діяльності казенного підприємства “Кіровгеологія”.
 
Тож, про факти порушення фінансового законодавства зазначеними об¢єктами можна повідомляти по “телефону довіри” № 63-07-21, який працює в контрольно-ревізійному управлінні у Черкаській області щодня.
 
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1358 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +