Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Октябрь » 17 » Губернатор відкрив комп’ютерний клас
21:33:00
Губернатор відкрив комп’ютерний клас
Губернатор Черкасской областиГолів Черкаської облдержадміністрації: нинішнього – Олександра Черевка і колишнього – Володимира Лук’янця, можна було побачити днями на ДП "Златодар" у Золотоноші.
Ввірене Володимиру Лукичу підприємство залишається флагманом хлібозаготівельної галузі. Цього року воно єдине в Україні повністю впоралося з держзамовленням на заготівлю зерна з нового врожаю – у засіках "Златодару" зберігається 42 тис. тонн хліба на "чорний день".
 
Власне, про його резерви як один із важелів стабілізації цін у регіоні і йшлося під час відвідин Олександром Черевком Золотоноші. За словами Володимира Лук’янця, його підприємство готове постачати борошно за нижчими цінами на хлібзаводи області, "викинути" на продовольчий ринок дешеву олію, налагодити поставку хліба і круп. Губернатор цю пропозицію підтримав.
 
Олександр Черевко і Володимир Лук’янець разом перерізали стрічку нового комп’ютерного класу Золотоніської спеціалізованої школи інформаційних технологій №2. Тепер учні підшефного "Златодарові" навчального закладу зможуть вдосконалювати свою комп’ютерну грамотність на 10 новеньких машинах.
 
Джерело: "Прес-Центр"
Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1198 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +