Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Октябрь » 3 » Тендери
10:22:22
Тендери
КРУ повідомляє
 

Зважаючи на важливість питання дотримання законодавства у сфері державних закупівель, працівниками КРУ у Черкаській області в ході перевірок в обов’язковому порядку звертається увага на законність здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти підприємствами та установами області. Для більш ефективної реалізації цього виду фінансового контролю нещодавно в управлінні створено відділ перевірки державних закупівель.

У ІІ кварталі 2007 року працівниками контрольно-ревізійної служби проведено перевірку 149 установ, підприємств та організацій з питання дотримання законодавства щодо закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти  на загальну  суму 214 млн. 766 тис. грн.  За наслідками проведених контрольних заходів встановлено факти порушення вимог Закону України  “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” в 14 установах, підприємствах і організаціях  на  загальну  суму  4 млн. 628 тис. грн.

Так, без проведення тендерних процедур  здійснено придбання товарів, робіт та послуг за державні кошти на загальну  суму 2 млн. 346 тис. грн. Зокрема, відділ освіти Золотоніської райдержадміністрації протягом 2006 року були укладені договори  на будівництво мінікотелень (теплогенераторних) для навчальних закладів на загальну суму 682,2 тис.грн. без проведення відповідних тендерних процедур. Не завжди дотримуються законодавства у цьому питанні у військових частинах Черкащини. Лише у двох перевірених військових частинах без проведення тендерних процедур здійснено придбання товарів, робіт та послуг на загальну суму 676 тис. грн. Установам направлено вимоги про усунення  виявлених порушень чинного законодавства. Матеріали контрольного заходу передаються на розгляд правоохоронних органів.

Фахівцями КРУ виявляються і непоодинокі факти порушень вимог щодо проходження навчання членів тендерних комітетів, кількісного складу членів тендерних комітетів, строків та порядку надання тендерної документації.

 

Прес-служба КРУ у Черкаській області

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1083 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +