Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Октябрь » 3 » Пільгові перевезення
08:49:34
Пільгові перевезення
Возять одного пільговика, а компенсації вимагають за трьох
 

         Чимало помилок допущено в управліннях праці та соціального захисту райдержадміністрацій Черкащини при обрахуванні витрат за пільгове перевезення певної категорії пасажирів. Про це свідчать матеріали нещодавно завершених ревізій КРУ у Черкаській області. Скажімо, у Маньківському районі за 2006 рік управлінням праці зайво сплачено 46,7 тис. грн. вказаної компенсації. Такий факт виявлено фахівцями КРВ у Маньківському районі під час зустрічної звірки у приватному підприємстві «Автотранс». Як з’ясувалося, в розрахунках фактичних видатків на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян на автомобільному транспорті приміського сполучення по Маньківському району, що подавалися ПП «Автотранс» до управління праці, було завищено вартість одного пасажиро-кілометра, що і призвело до зайвої оплати вказаної суми.

По-своєму підійшли до пільгових обрахунків у ВАТ «Тальнівське АТП 17137».  Тут до розрахунків включалась більша кількість пільговиків, ніж та, яка обліковувалась у базі Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків по Тальнівському району, що мають право на безкоштовний проїзд. Ревізорами КРВ у Тальнівському районі підраховано, що в результаті такого підходу управлінням праці та соціального захисту населення Тальнівської райдержадміністрації безпідставно відшкодовано ВАТ «Тальнівське АТП 17137» витрати в загальній сумі 11,42 тис. грн.

В обох випадках порушення відшкодовано під час ревізій. Матеріали ревізії стосовно порушень управління праці та соціального захисту Маньківської райдержадміністрації готуються до передачі в управління Служби безпеки України в Черкаській області. А матеріали ревізії щодо управління праці та соціального захисту Тальнівської райдержадміністрації уже передано до районної прокуратури.

 

Прес-служба КРУ у Черкаській області

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1340 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +