Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Сентябрь » 25 » На підприємстві Міноборони України порушують фінансову дисципліну…
12:15:43
На підприємстві Міноборони України порушують фінансову дисципліну…

Неефективно розпоряджалися державними активами на Державному підприємстві Міністерства оборони України „Черкаське військове лісництво”. В цьому пересвідчилися ревізори КРУ у Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності вищеназваного підприємства.

Так, дебіторська заборгованість по відвантаженій продукції у вересніжовтні 2003 року ДП «Київському деревообробному заводу МОУ» на суму понад 8 тис. грн. станом на кінець червня 2007 року в бухгалтерському обліку та фінансовій звітності і досі з незрозумілих причин рахувалася як поточна, а не довгострокова. Та не зважаючи на давній термін її виникнення, керівництво лісництва не обтяжувало себе веденням претензійної роботи. Тож, враховуючи, що термін позовної давності по даній господарській операції минув, бездіяльність посадових осіб установи фактично призвела до безоплатної передачі активів та прихованого кредитування на  вищевказану суму.

Ревізією також виявлено факт укладання договору про спільну діяльність між «Центральним управлінням будівельної промисловості та матеріально-технічного забезпечення Міноборони України» та лісництвом, що негативно вплинув на фінансове становище останнього. Згідно з цим договором  Центральне управління зобов’язувалось надавати юридичні, інформаційно-консультативні, рекламні та маркетингові послуги. Фактично ж зазначені послуги лісництву не надавались. Однак в ревізійному періоді на розрахунковий рахунок управління всупереч законодавству, без отримання послуг, передбачених договором, було перераховано 4,2 тис.  грн., наслідком чого стало вилучення з обороту обігових коштів та зменшення прибутковості підприємства.

Не особливо переймалися  на підприємстві  і збереженням лісопродукції.  Так, тільки через залишення на місцях рубок не захищеної від шкідників та хвороб деревини, що підлягала реалізації,  втрачено державного майна на суму понад 0,7 тис. грн. Проте, керівництво підприємства, напевно, піклуючись про збільшення доходів державної установи, вирішило досягти вищевказаної мети шляхом завищення граничних цін на дрова  для побутових потреб населенню області. Внаслідок чого отримано доходів понад встановлений обсяг на  суму 1,9 тис. грн.

Не дотримувалися у „Черкаському військовому лісництві” і Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”. Без застосування тендерних процедур   тут оплачено за державні кошти вартість палива і мастильних матеріалів на загальну суму близько 115,5 тис. грн. 

 Всього за період з 01.01.2006 по 30.06.2007 ревізією виявлено фінансових порушень на загальну суму 153,2 тис. грн., Матеріали ревізії передано до Військової прокуратури Черкаського гарнізону.

 Прес-служба КРУ у Черкаській області

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1073 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +