Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Август » 6 » На Черкащині підрахували збитки від посухи.
11:28:40
На Черкащині підрахували збитки від посухи.

На Черкащині завершили роботу комісії по визначенню фактичних збитків, завданих унаслідок травневої посухи, в яких брали участь спеціалісти контрольно-ревізійної служби області.

Всього до створених в районах комісій надійшли заявки від 196-ти сільськогосподарських товаровиробників на відшкодування витрат за посіви на 39,2 тис. га загиблих площ. Тобто, за відповідними розрахунками фахівців КРУ, сільгоспвиробникам області потрібно було повернути 8 мільйонів 466 тисяч гривень державних коштів. Проте, перевірка за вказаними заявками виявила відсутність посівів на площі близько 9 тис. 485 га.

Крім того, Уманською філією ЗАТ НВП Райзагро” завищено вартість насіння на 11,7 тис. грн. А СТОВ Людмила” Монастирищенського району не підтвердило кондиційність насіння, що також стало підставою для відмови у відшкодуванні збитків .

Таким чином, підтверджено загибель посівів на площі - 27,89 тис. га. з розміром збитку 6 млн.308,38 тис. грн. та попереджено незаконних витрат коштів державного бюджету на суму 2 млн.157,89 тис. грн. До речі, по Україні ця цифра становить 21,5 млн. грн. коштів добросовісних платників податків, на які безпідставно зазіхали окремі господарники, бажаючи нагріти руки” навіть на природних катаклізмах.

Прес-служба КРУ у Черкаській області

Категория: Новости Украины | Просмотров: 1355 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 Mishk@   [Материал]
moonw Да...
Беспредел сейчас в стране!

Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +