Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Июль » 2 » На Черкащині закуповуватимуть зерно за європейськими цінами
18:22:39
На Черкащині закуповуватимуть зерно за європейськими цінами
Перший кубометр бетону на будівництві філії "Золотоніська" залили (зліва направо): Віктор Слаута, Володимир Гресь, Олексій Вадатурський та Валерій Буркацький
Фото: Віталій ЛАТИШЕВ
Національний зернотрейдер стає доступнішим для виробників сільськогосподарської продукції Черкащини.

Будівництво першої черги комплексу по прийманню та зберіганню зерна ТОВ СП "НІБУЛОН" розпочалося 23 червня в с. Вознесенське Золотоніського району.

На місці колишнього сміттєзвалища побудують сучасне підприємство з американським обладнанням, яке буде спеціалізуватися на сушці, підготовці та обробці кукурудзи. Підприємство зможе щодоби приймати до 3 тисяч тонн кукурудзи та сушити її.

Загальна ємність елеватора – 60 тисяч тонн. На будівництво підприємства буде витрачено 10 мільйонів американських доларів. Половина цих коштів буде вкладена в першу чергу виробництва (6 ємностей, здатних вмістити 33 тисячі тонн зерна), яка буде введена в експлуатацію до 1 вересня цього року. Термін окупності комплексу – близько 10 років.

Підприємство забезпечить створення близько 120 нових робочих місць.

СП "НІБУЛОН" планує орендувати близько 10 тисяч гектарів землі для вирощування сільськогосподарської продукції.

"Завдяки діяльності філії "Золотоніська", в оптимальні строки будуть прибиратися поля, зростатиме урожайність. Ми створимо нормальні умови, щоб виробники дотримувалися посівообігу і досягали більш високих результатів у бізнесі.

Навколишня територія буде упорядкована так, що важко буде упізнати, і я сподіваюся, що наше підприємство стане об'єктом екскурсій, щонайменше для жителів Черкащини" – розповів генеральний директор СП "НІБУЛОН" Олексій Вадатурський.

В урочистостях з нагоди початку будівельних робіт взяли участь віце-прем'єр-міністр України Віктор Слаута, віце-спікер Верховної Ради України V скликання Микола Томенко, голова Черкаської обласної ради Володимир Гресь, заступник голови облдержадміністрації Василь Корнієнко, віце-президент Української зернової асоціації Сергій Стоянов, голова Золотоніської райдержадміністрації Валерій Буркацький, члени депутатського корпусу облради Черкаської області, керівники районів та державних установ, представники бізнесу.

Віктор Слаута передав ТОВ СП "НІБУЛОН" привітання від Прем'єр-міністра України Віктора Януковича. Зокрема він відмітив:

– Цей об'єкт – приклад того, що повинно створюватись в Україні: безперервний ланцюжок відношень між виробництвом, виробником та кінцевим споживачем. Що ж стосується "НІБУЛОНу" – це найбільш вдалий приклад ефективної роботи в аграрному секторі України. Компанія діє на ринку прозоро, підтримує експортний потенціал країни, застосовує сучасні інтенсивні технології.

– Поява такого потужного підприємства є дуже позитивною для району, завдяки більш високим стандартам роботи та відповідній оплаті праці, сусідство з гігантом буде спонукати місцеві підприємства дбайливіше ставитися до працівників та партнерів, – зазначив Микола Томенко.

– Лише підтримуючи національні підприємства-виробники ми зможемо забезпечити розвиток соціальної сфери – наголосив Микола Володимирович.

Олексій Вадатурський повідомив, що сільгосптоваровиробники Черкаської області за попередній маркетинговий рік реалізували СП "НІБУЛОН" близько 200 тисяч тонн зернових та олійних культур, що свідчить про наявність в області попиту на послуги очолюваного ним підприємства. "Багато які підприємства області привозили до нас зерно за 400 кілометрів, отже ми для виробників привабливіші за наших конкурентів. Ми свої послуги надаємо там, де зручно нашим партнерам, які працюють безпосередньо на землі, і намагаємося підвищувати стандарти якості цих послуг," – підкреслив Олексій Опанасович.

Варто зазначити, що підприємство відоме на Черкащині вже не перший рік. СП "НІБУЛОН" співпрацює з Уманським аграрним університетом у питаннях підготовки кадрів.

Голова Черкаської обласної ради Володимир Гресь задоволений співробітництвом з СП "НІБУЛОН". Хоча підприємство ще не побудоване, але керівництво компанії вже розвиває соціальну сферу не лише Золотоніського району, але й усієї Черкащини. 36 комп'ютерів, придбаних за кошти СП "НІБУЛОН", встановлено у школах області. А у квітні поточного року підприємство надало 50 тисяч гривень на ремонт навчально-виховного комплексу в с. Деньги Золотоніського району.

Крім того, філія "Золотоніська" зареєстрована в області – отже, підприємство буде наповнювати не лише державний, але й місцеві бюджети.

У рамках урочистостей генеральний директор СП "НІБУЛОН" Олексій Вадатурський та сільський голова с. Вознесенське Станіслав Бузирьов підписали угоду про соціальне партнерство, яка підтверджує наміри СП "НІБУЛОН" сприяти розвитку соціальної інфраструктури.

Довідка "Прес-Центру"

Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство "НІБУЛОН" засноване у 1991 році, спеціалізується на закупці сільгосппродукції, вирощуванні кукурудзи та соняшника.

Компанія є одним з найпотужніших виробників та експортерів сільгосппродукції в Україні.

Нині підприємство має 23 підрозділи у 7 областях України.

За 15 років діяльності підприємство здійснило капіталовкладень в обсязі близько 1 млрд. грн.

Загальна сума податків сплачених ТОВ СП "НІБУЛОН" у 2006 році, – 23,9 млн. грн.

Джерело: "Прес-Центр"

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1251 | Добавил: jackonzolo | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +