Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Июнь » 20 » Європейські фермери відвідали Золотоніщину
21:45:15
Європейські фермери відвідали Золотоніщину
Велика делегація європейських фермерів приїхала на Золотоніщину 12 червня.
Майже півсотні австрійців, німців, італійців влаштували собі своєрідну екскурсію в Україну, щоб побачити, як ми господарюємо. Закордонні фермери побували у фермерському господарстві "Ромашка" Надії Кім. Дуже сподобалося гостям стогектарне поле розкішного, як на нинішній рік, ячменю. У них же поля скромніші – усього по кілька гектарів.

Цілу годину гості ходили овочевою плантацією, де ростуть морква, кабачки, столові буряки, огірки, помідори, баклажани, капуста кількох видів, а найбільше – цибулі. Хоча перед цим і стояла засуха, овочі гарні, бо рядочками прокладено тоненькі труби, з яких постійно тече вода. Цікавилися приїжджі і тим, яка культура в нас найвигідніша, і процентом гумусу в землі, товщиною шару чорнозему та іншим. Дізнались, що на Золотоніщині звичайний урожай цукрових буряків – 450-500 центнерів з гектара (у них у Європі десь удвічі більший).

Незвичайним для туристів здався розмах господарювання "Ромашки". Адже, взявши в оренду паї домантівських селян та землі запасу сільської ради, сімейство Кім обробляє 300 гектарів. Звичайно, використовується і праця найманих робітників, особливо на збиранні овочів та баштану. Потім делегація побувала на Пальмірському цукрозаводі та відвідала інші райони області.

источник: "Прес-Центр"

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1175 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 1
1 Валентин   [Материал]
Краще було повезти тих гостей в с. Синьооківку і показати, як згубили господарство тамтешні керівники з допомогою Золотоніських "Керовників". Там зараз пустих "хатів" більше, ніж заселених. Як була колись "показуха", так і залишилась... І я дуже сумніваюсь, що в Золотоніському районі урожайність цукрови буряків 500 ц/га??? Це якщо з допомогою не врахованих площ, то ще можна натягнути!?? І запитайте, з якого села родом КІМ?????....

Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +