Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Июнь » 8 » На Золотоніській каналізаційній станції мало не сталася аварія
17:21:00
На Золотоніській каналізаційній станції мало не сталася аварія
Зненацька і надовго зникла вода з водопровідних кранів золотонісців 29 травня.
Як зазначив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому Володимир Ситник, через мережу зливальної каналізації дощовими водами залило головну каналізаційну насосну станцію, розташовану в центрі міста. Обладнання старої насосної станції не впоралося із стрімким потоком, тому грабельне відділення станції почало швидко наповнюватися водою. Через дефекти стіни вода почала проникати з грабельного відділення в машинне.

Власними силами відкачати воду з машинного відділення не вдалося, тому були оперативно задіяні два насосні агрегати, які надали КП "Теплогазрембудсервіс" і ВАТ "ПМК-216". Відкачування води з машинного відділення проводили насосами, наданими ЗАТ "Золотоніський маслоробний комбінат", а також пожежним автомобілем СДПЧ-13. Спільними зусиллями цілого ряду підприємств міста роботу каналізаційної насосної станції було відновлено 30 травня.

За проектом, на насосній каналізаційній станції повинно бути не менше трьох робочих насосних агрегатів. Тепер питання їх придбання та установки стоїть руба. Вже розпочато невідкладні інженерно-технічні заходи щодо захисту обладнання станції та її будівлі і території від руйнівного впливу дощових вод.

Також необхідно ввести в дію нову насосну станцію, яка мала бути введена в експлуатацію з 1 січня 2007 року, але до цього часу не запущена...

источник: "Прес-Центр"

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1220 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2 A_ndryx_a   [Материал]
В Золотоноше с водой всегда были проблемы, но для того что бы начать их как-то решать, нужно, что бы случилось какое нибуть ЧП.

1 malish2   [Материал]
Если город без воды то ето и есть АВАРИЯ...

Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +