Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Май » 30 » У м.Золотоноша вiдкрито нове пiдприємство
05:38:07
У м.Золотоноша вiдкрито нове пiдприємство
– Нам вдається витримувати ринкову конкуренцію завдяки розумній ціновій політиці і дотриманні стандартів якості продукції, – заявив на відкритті нового комбікормовому заводу у м. Золотоноша президент групи компаній «СВАН» Віктор Головатенко.

Нове підприємство монтувалося за сучасними технологіями з використанням датського, французького та австрійського обладнання і збудоване протягом одного року. Саме стільки часу було витрачено з моменту виділення земельної ділянки до пуску виробництва у дію. Особливу увагу приділено застосуванню енергозберігаючих технологій, так потужність малогабаритної котельні у кілька разів перевищує вітчизняні аналоги.

Перший заступник голови обласної ради Віктор Павліченко, побувавши на урочистому відкритті нового виробництва, позитивно оцінив його появу в Черкаській області:– Будівництво комбікормового заводу – це залучення 20 мільйонів гривень вітчизняних інвестицій, створення сорока нових додаткових робочих місць із гідною заробітною платою для жителів району. Потужність підприємства – виробництво 420 тон сипучих, або 390 тон гранульованих комбікормів щодоби, вартість однієї тони в залежності від їх виду від 1,5 до 2,5 тис. грн.

Позитивно й те, що група компаній «СВАН» на Черкащині займається вирощуванням та утримуванням м’ясної та яйценосної птиці, отже більшу частину комбікормів використовуватиме для власних потреб. До речі, на підприємстві є змога виробляти комбікорм не тільки для птиці, а й свиней, великої рогатої худоби, риби, що збільшує можливості нарощування об’ємів виробництва та є додатковим ринком збуту зерна для сільгоспвиробників.

источник: Наталя Борисюк,
головний спеціаліст відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради.

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1749 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +