Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Май » 28 » Підписано Договір про співпрацю між містами Золотоноша та Лученець (Словаччина)
11:26:27
Підписано Договір про співпрацю між містами Золотоноша та Лученець (Словаччина)
В рамках міжнародного проекту „Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи” в період з 15 по 17 травня у м. Золотоноша перебувала делегація словацького міста Лученець.

16.05.2007 р. було проведено круглий стіл з представниками підприємницьких структур міста, керівниками промислових підприємств та учасниками делегації. Вже на цій зустрічі були намічені можливі промислові взаємовигідні контакти двох міст, в напрямку машинобудування та новітніх технологій, постачання м’яса птиці, закупівлі елементів конструкція для виготовлення євро вікон та ін. Як гостей, так і наших представників цікавило дуже багато питань в області оподаткування, місцевого самоврядування, підготовки матеріалів до різних Міжнародних фондів та ін.

В той же день делегація відвідала три найпотужніших підприємства міста – ВАТ «Золотоніський маслоробний комбінат», ВАТ «Золотоніський машинобудівний завод ім. Лепсе», ВАТ «Парфюмерно-косметичну фабрику». В ході екскурсій більш детально було проведено знайомство та оговорені можливі шляхи співпраці. Ввечері в рамках культурної програми делегація відвідала діючий Красногірський монастир, де була проведена екскурсія.


17.05.2007 р. в кабінеті міського голови О.В.Корпаня, за участю голів депутатських комісій, начальників всіх відділів та управлінь міськвиконкому був зачитаний та підписаний Договір про співпрацю між містами Лученець і Золотоноша. Договір в 4-х ідентичних екземплярах і кожна із сторін отримала по одному екземпляру на українській та англійській мовах.

Договір
про співпрацю між містами Лученець і Золотоноша

Місто Лученець Місто Золотоноша
Словацька республіка Україна
Від імені Від імені
Інг. Мілана Марко Олексія Корпаня

(далі „міста-партнери”)

підписали цей договір про співпрацю в економічній, соціальній, культурній і освітянській сферах з метою поглиблення відносин між жителями обох міст.

Стаття 1

Місто –партнери будуть розвивати співпрацю в сфері цивільного інтересу і вони заявляють, що обидва міста, Лученець і Золотоноша, є містами – побратимами.

Стаття 2

Міста –партнери будуть взаємно створювати умови для співпраці між суб’єктами економічної, підприємницької та торгової діяльності.

Стаття 3

Міста-партнери будуть підтримувати співпрацю в сфері культури і освіти, пропагувати традиції і культуру своїх країн, створювати можливість для співпраці між закладами культури, а також для взаємного обміну учнями і вчителями.

Стаття 4

Міста –партнери будуть співпрацювати в сфері захисту навколишнього середовища, взаємно підтримувати зусилля проти потенційних джерел забруднення навколишнього середовища та для запобігання забрудненню навколишнього середовища.

Стаття 5

Міста – партнери будуть підтримувати обмін інформацією і досвідом в сфері місцевого самоврядування, підтримувати взаємні заходи між містами.

Стаття 6

Цей договір є безстроковий і вступає в силу після підписання обома сторонами договору. Цей договір може бути анульований кожною із сторін шляхом письмового повідомлення. Анулювання вступає в силу через три місяці після отримання повідомлення про анулювання договору.

Цей договір складений в 4 ідентичних екземплярах і кожна із сторін договору отримає по одному екземпляру на українській і англійських мовах.

м. Лученец…17.05.2007р.… м. Золотоноша…17.05.2007р...

Підпис Підпис


Також в першій половині дня 17.05.2007 р. гості були ознайомлені з виробництвом на ТОВ «Золотоніська швена фабрика» та самим потужним підприємством у місті ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор».

источник: Золотоніська міська рада

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1502 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2021 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +