Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Май » 28 » НА ЧЕРКАЩИНІ ВИЗНАЧЕНО «НАЙСПОРТИВНІШЕ СЕЛО»
10:35:47
НА ЧЕРКАЩИНІ ВИЗНАЧЕНО «НАЙСПОРТИВНІШЕ СЕЛО»
20 травня 2006 р.на центральному стадіоні м.Черкаси відбулися обласні фінальні спортивні ігри «Найспортивніше село Черкащини» на призи обласної ради.

Із стартом змагань їх учасників привітав перший заступник голови обласної ради Віктор Павліченко. Він, зокрема, відзначив, що нинішнього року змагання за участь у фіналі відбувалися більш масово, як у селах, так ів райцентрах області.

У спортивній звитязі з міні-футболу, шахів, перетягування канату, гирьовому спорті, армреслінгу, настільного тенісу, легкоатлетичного кросу, дартсі змагалися близько 10 тисяч сільських мешканців. Першість у боротьбі і право на участь в обласному турнірі виборювали понад 400 команд.

На думку Віктора Павліченка, це свідчить про зацікавленість і піклування органів місцевого самоврядування щодо поширення спорту на селі, виховання підростаючого покоління популяризації здорового способу життя. Віктор Павліченко особливі слова подяки висловив на адресу сільських голів Олександри Данько з Гельмязева Золотоніського, Володимира Руденка із Старих Бабанів Уманського, Андрія Шапрана з Руської Поляни Черкаського районів за те, що вони своєю працею наполегливо доносять до людей переконання щодо необхідності дотримуватися здорового способу життя, зміцнювати власне тіло і моральний дух.

Так, у селі Руська Поляна нинішнього року розпочато будівництво стадіону, для чого залучаються кошти як спонсорів, так і з місцевого бюджету. У цьому селі діють 8 спортивних секцій з 8 видів спорту.

За активізацією розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості висловилися й депутати обласної ради, які на сесії 22 грудня минулого року затвердили відповідну обласну програму, що дасть можливість протягом 5-и років залучити сільських мешканців до регулярних фізкультурно-оздоровчих та спортивних занять.Віктор Павліченко побажав учасникам змагань перемоги у чесній, відкритій боротьбі, а головам сільських і селищних рад, представникам районних органів влади по завершенню змагань порекомендував підбити підсумки спортивних перемог і поразок, і зробивши відповідні висновки, скласти плани на найближчий час і на майбутнє щодо наступних тренувань заради масовості фізкультурного руху та підкорення спортсменами області нових спортивних висот.

источник: Черкаська обласна рада

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 1297 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +