Информационный сайт г.ЗолотоношиПомощь Опросы Почта Карта Погода Фото Новости Знакомства Онлайн игры Объявления Правила Форум


Логин:
Пароль:
Главная » 2007 » Май » 24 » Сторінками ХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружини юних рятувальників-пожежників
15:35:15
Сторінками ХІІІ Всеукраїнського фестивалю Дружини юних рятувальників-пожежників
19 травня в Будинку культури міста Ватутіно проходив обласний ХІІІ Всеукраїнський фестиваль Дружин юних рятувальників – пожежників.

Як сказав помічник начальника ГУ МНС України в Черкаській області підполковник внутрішньої служби Костянтин Петрович Проценко переможцями були всі команди, які прибули на обласний фестиваль, а це команди з міста Черкаси, Золотоноша, Ватутіно, Чорнобай, Чигирин, Тальне та із села Шевченкове Звенигородського району.
Завданням фестивалю було виховання у дітей почуття відповідальності за збереження від вогню національного багатства та навколишнього природного середовища, формування у дітей навичок обережного поводження з вогнем, свідомого відношення та дотримання правил пожежної безпеки, навчання дітей вміло вести себе у випадках виникнення пожеж, виховування у дітей поваги та зацікавленості професією пожежника.

На фестиваль для участі в обласних змаганнях поїхала команда ”Полум’яні серця” ЗОШ №6 міста Золотоноша. А представляли команду шестеро учнів; це – Тараненко Олександр, Хабло Марина, Рунов Сергій, Ткаченко Катерина, Падалко Альона та капітан команди - Іллічьова Оксана.

До речі, ЗОШ №6, тринадцять років перемагають серед шкіл міста, постійно стають призерами на обласних змаганнях, два рази їздили на Всеукраїнські фестивалі до міста Одеса та Євпаторія. А все це заслуги двох жінок: заступника з виховної роботи ЗОШ №6 Степанюк Віри Іванівні та педагога-організатора Карпенко Ірини Миколаївни. Ці чарівні жінки стали вже як рідні матері для команди ”Полум’яні серця”.

Програма фестивалю складалась з двох конкурсів: конкурс естрадних мініатюр та пісенний конкурсу – на кращу візитну пісню про фестиваль. З пісні і розпочався обласний фестиваль ДЮРП. Всі учасники команд та й їхні керівники перед виступом дуже хвилювалися, тому що поїхати на берег Чорного моря і представляти на Всеукраїнському фестивалі Черкаську область, хотілось всім. Нашій команді довелося виступати другими. Виступ команди ”Полум’яні серця” сподобався всім глядачам, за що і подякували команді бурними оваціями. Не легко було спостерігати за виступами команд суперників, тому що їхні виступи теж оцінювались дуже добре. Другим виступом був конкурс естрадних мініатюр. І знову після виступу Золотоніської команди зал здійнявся бурними оплесками. Підійшов час обіду, команди були запрошені до кафе, де на всіх чекав смачний та поживний обід.

Після обіду було проведено показ техніки оперативно-рятувальної служби. Для цього, керівництво Уманського районного управління направило аварійно-рятувальний автомобіль на базі ”Газель”, на якому знаходиться різне обладнання за допомогою якого працівники МНС надають допомогу людям. Після цього організатори фестивалю дали команду, щоб розпалили заздалегідь підготовлене багаття. Після цього залунали сирени аварійно рятувального автомобіля і з проблисковими маячками автомобіль під’їхав до палаючого багаття. Справними діями перший етап пожежі загасили за допомогою переносного пінного ствола, ну а другу пожежу загасили порошковими вогнегасниками. Виступи МНСників вразили глядачів та перехожих громадян міста Ватутіно. Після показових виступів провели громадську акцію “Запобігти, врятувати, допомогти”. Мета акції: роз'яснити дітям та батькам основні питання цивільного захисту та суть переведення підрозділів пожежної охорони в МНС.
Під час проведення акції “ Запобігти, врятувати, допомогти ”, діти приймали участь в іграх та різного виду конкурсах на протипожежну тематику за які і отримували подарунки.
Організаторів конкурсу заспокоїло одне, що наші діти, знають що робити під час виникнення різного виду надзвичайних ситуації і за яким номером необхідно повідомляти аварійні служби під час будь якій загрозі життю.

До оголошення результатів конкурсу залишилось кілька годин, а глядачі ніяк не могли здогадатись хто ж переміг в заключному етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮРП. Перед оголошенням результатів на сцені Ватутінського Будинку культури виступили для команд ДЮРП та глядачів. Виступ місцевих артистів був чудовий, але жодна з команди не забували про підведення підсумку. І от настав довгоочікуваний момент.

На сцену запросили команди та їхніх керівників. Всіх керівників було нагороджено цінними подарунками, грамотами та квітами. Дійшла черга і до учасників ХІІІ обласного Всеукраїнського фестивалю Дружин юних рятувальників – пожежників. Всі діти які приймали участь у фестивалі отримали подарунки. На сцену для оголошення команди переможниці запросили заступника начальника ГУ МНС України в Черкаській області полковника внутрішньої служби Тарана Олексія Михайловича. Настала хвилююча мить і після оголошення назви міста команда якого перемогла, зал почав бурно аплодувати. А переможцем виявилась команда з міста Золотоноша! Вони і поїдуть захищати честь Черкаської області на Всеукраїнському фестивалі до міста Євпаторія. Інші команди хоч і не вибороли призових місць, зате завоювали прихильність глядацьких симпатій.

Отже перше місце в нелегкій боротьбі на обласному Всеукраїнському фестивалі ДЮРП посіла команда ЗОШ № 6 міста Золотоноша ”Полум’яні серця”. Всім присутнім, у тому числі й журі, виступ Золотоніської команди „Полум’яні серця” ЗОШ №6 дуже сподобався.
Так і завершився обласний огляд-конкурс. Хочеться побажати натхнення та творчих перемог команді „Полум’яні серця”. Їм ще прийдеться в вересні місяці захищати честь нашої області в місті Євпаторія.

Велика подяка приватному підприємцю Троян Олександру Васильовичу, який був спонсором команди ”Полум’яні серця”.

источник: Старший інспектор ВНПД Золотоніського РВ
ГУ МНС України в Черкаській області
Дмитро Вигуляр

Категория: Новости Золотоноши и Черкащины | Просмотров: 2371 | Добавил: admin1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:Главная Главная
Помощь Помощь
RSS RSS лента
Почта Почта Золотоноши
Карта Знакомства в Золотоноше
Карта Карта Золотоноши
Погода Погода в Золотоноше
Контакты Контакты
Форум Форум Золотоноши
Новости Новости Золотоноши
Опросы Опросы Золотоношцев
Онлайн игры Онлайн игры
Фото Фотографии Золотоноши
Объявления Объявления Золотоноши
Правила Правила подачи объявлений
Подписка на рассылку Подписка на новые объявления© 2020 | Хостинг от uCoz
Стрелка
Чтобы увеличить шрифт(масштаб страницы), нажмите: Ctrl +